Godziny otwarć mostów, śluz, pochylni w sezonie 2018 - ulotka informacyjna Pętli Żuławskiej

Ponownie oddajemy do rąk wodniaków aktualną ulotkę informacyjną dotyczącą funkcjonowania obiektów hydrotechnicznych na Pętli Żuławskiej i sąsiednich szlakach wodnych. Możecie w niej sprawdzić kiedy są czynne śluzy i pochylnie, o których godzinach otwierane są mosty pontonowe, obrotowe i zwodzone. W ulotce są również telefony kontaktowe do tych obiektów oraz do nadzorów wodnych. Ulotki są dostępne  na przystaniach i w portach Pętli Żuławskiej, a także na innych przystaniach i w wybranych obiektach hydrotechnicznych.



Oddajemy do Waszych rąk ulotkę, która jest ważną pomocą nawigacyjną w żeglowaniu po wodach Pętli Żuławskiej i sąsiednich szlaków wodnych. Ma ona za zadanie uprościć i ułatwić wodniakom pływanie, poprzez zebranie istotnych informacji o obiektach hydrotechnicznych w jednym miejscu. Nikt nie lubi zbyt długo wyczekiwać pod zamkniętą śluzą czy mostem zwodzonym. Zaglądając do ulotki możecie sprawdzić godziny otwarć, lepiej rozplanować czas rejsu a także porozmawiać telefonicznie z obsługą.
Godziny i dane podane w ulotce mogą ulec zmianie z powodów niezależnych od wydawcy - ze względu na awarie, wysoką wodę na Wiśle, czy innego rodzaju czasowe zamknięcia szlaków i ograniczenia żeglugi. Informacje takie znajdują się w komunikatach żeglugowych. Prosimy o zgłaszanie ewentualnych uwag do naszej ulotki.

  • Zestawienie godzin otwarć na naszej stronie jest tutaj
  • Komunikaty żeglugowe RZGW i innych służb są tutaj
  • Mapy i infografiki są tutaj

Piotr Salecki


Aby obejrzeć w powiększeniu kliknij ulotkę dwukrotnie lub tutaj

Aby obejrzeć w powiększeniu kliknij ulotkę dwukrotnie lub tutaj

Odpowiedzi

Dodaj nową odpowiedź