Informator godziny otwarć śluz i mostów w sezonie 2016

Godziny otwarć wszystkich śluz, mostów zwodzonych i pochylni na szlaku Pętli Żuławskiej i sąsiednich szlaków wodnych zostały opracowane w formie infografiki ze szczegółowymi danymi w formacie A4. Informator w formie przystępnej dla wodniaków został wydrukowany przez spółkę Pętla Żuławska, jest także dostępny na naszej stronie. Zachęcamy do zamawiania tych materiałów do dalszej bezpłatnej dystrybucji wśród wodniaków.Godziny otwarć śluz, mostów i pochylni na całym Pomorskim Szlaku Żeglarskim, od Gdańska do Iławy i Ostródy, wraz z danymi kontaktowymi do obiektów i ich zarządców zostały zebrane, przygotowane i opracowane w postaci czytelnego informatora przez Piotra Saleckiego, publicystę żeglarskiego, którego specjaliizacją są locje szlaków wodnych.

Różnorodność obiektów hydrotechnicznych, administrowanych przez kilkunastu zarządców powodowała, że trudno było potrzebne informacje odszukać w jednym miejscu. Dlatego wydanie informatora drukiem bardzo ułatwi pływającym po szlakach wodnych szybki kontakt i bieżącą informację o funkcjonowaniu mostu, śluzy czy pochylni.

Zainteresowani otrzymaniem informatora do dalszej dystrybucji wśród wodniaków proszeni są o kontakt ze spółką Pętla Żuławska - dane w dziale kontakt tutaj

Gdzie można otrzymać informator?
Informator w wersji tradycyjnie wydrukowanej ulotki formatu A4 będzie dystrybuowany w portach i przystaniach Pętli Żuławskiej (w najbliższym czasie), a także u wybranych partnerów Pętli.

Informator można również ściągnąć jako załącznik lub wydrukować, pliki są na naszej stronmie internetowej - informacje niżej:


Informator w dużej rozdzielczości jest dostępny na stronie pętlazulawska.com tutaj:

Plik w dużej rozdzielczości jest tutaj  Plik w dużej rozdzielczości jest tutaj


Piotr

Odpowiedzi

Dodaj nową odpowiedź